Jeżeli jesteś fanem innowacji i użyteczności, to jak najbardziej powinieneś obejrzeć ten artykuł i prześledzić stronę internetową dennert.pl/. Stosujemy nowatorskie rozwiązania, które z pewnością spodobają się każdemu i posłużą na długi czas. Wykonujemy firmę rodzinną w trzecim pokoleniu, co tworzy swoistą renomę. Rocznie podejmujemy się ponad 4,5 tysiąca przedsięwzięć. Co jest naszymi najsilniejszymi zaletami? Są to między innymi:

  • solidność,
  • sumienność.

Przede wszystkim zajmujemy się prefabrykowanymi domami i częściami betonowymi. Przede wszystkim możemy pochwalić się odpowiednim i fachowym wykonaniem stropów kanałowych typu Teriva, Filigran, Zeranski. Nasza firma zleca około pół tysiąca wykwalifikowanych pracowników, którzy rozdzieleni są na sześciu odmiennych terenach. Z uwagi na to my proponujemy stropy Szczecin, stropy Wrocław oraz nie tylko.

Najwłaściwsza rodzinna firma

Nasza firma powszechna pod adresem internetowym https://www.dennert.pl/ stanowi przeciętnej wielkości przedsiębiorstwo z długoletnią, trzypokoleniową tradycją. Jako specjalistyczni dostawcy elementów przeznaczonych do rychłego, energooszczędnego i innowacyjnego budowania, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą klasę, a także nasze 80-letnie doświadczenie w zawodzie. Na samym starcie nasza firma stanowiła zaledwie hurtownię artykułów budowlanych. Natomiast w późniejszym czasie jej właściciele wymarzyli sobie budowanie domów w sposób rychły i tani. Tak zrodziła się pomysł inteligentnych, prefabrykowanych domów, do budowy, których stosowano zaledwie czy w większości ekologicznych artykułów. Dzięki temu nasza firma zrobiła się słynna nie wyłącznie na obszarze Niemiec, jednak tak samo na całym świecie. Staliśmy się prekursorem specjalizacji budowlanej. Prefabrykacja elementów budowanych i wsparcie inwestorów budowlanych, to akurat pionierskie pomysły firmy Dennert. Jeszcze przed 2000 rokiem opracowano pomysł piwnicy prefabrykowanej, a później poszerzono ofertę o masywne domy prefabrykowane. Jednak najwyraźniejszą uznaniem cieszą się stropy kanałowe zwłaszcza ten typu Teriva bądź Filigran. W 2010r. zostały one uznane przez niezależne jury za przodującą innowację. Pokazuje to, że firma Dennert za każdym razem wybiega o krok na przód, jak również szuka coraz to nowszych i lepszych rozwiązań. To dzieje się oczywiście w siedzibie naszej firmy, jak i w pozostałych naszych lokalizacjach, zważając na to ani stropy Wrocław, ani stropy Szczecin niczym od siebie nie odbiegają.

Nasza najlepsza oferta i największe przymioty – strop Teriva

Nasza oferta jest szczególnie obfita i każdy z całą pewnością wybierze sobie coś dla siebie albo pełen pakiet, jaki marzy, by wdrożyć w swoim domu, firmie. Zwłaszcza zajmujemy się np. schodami. Mamy jedną z największych fabryk schodów w Europie i jesteśmy w stanie odwzorować prawie każdą koncepcję. Oferujemy superszybki montaż, idealne wykończenie i dającą niesamowity efekt izolację akustyczną. Pochwalić jesteśmy w stanie się wodoszczelną piwnicą typu base. Jest ona szybka w instalacji, bezpieczna i co najważniejsze ekonomiczna. Istotnie do zrobienia jej stosuje się prefabrykowane części, które łączone są bezspoinowo z użyciem wyjątkowej techniki łączenia. Na zrobienie takiej piwnicy potrzebujemy wyłącznie sześciu godzin, przy zastosowaniu suchych części budowlanych oraz wyciętych wcześniej otworów okiennych oraz drzwiowych. Największym walorem takiej piwnicy oczywiście poza krótkim czasem wykonania jest niezmiernie ogromna wodoszczelność. Natomiast naszym najszczególniejszym wyczynem jest inteligentny system stropowy. Kanały stropowe przywożone są na miejsce budowy jako suche fragmenty, odpowiednio wcześniej przyrządzone do montażu. Są one szczególnie wytrzymałe, z tego względu nie jest niezbędne użycie podpór do ich montażu. Użyć tutaj możemy łączenia bezspoinowego, a umożliwiają to opatentowane klamry DX zintegrowane ze stropem. Takie stropy są niebywale nowoczesne i termoaktywne. Są one komponowane według indywidualnych konieczności z zachowaniem szczegółowych wymiarów. Dlatego nasze kanały stropowe są naszą wyjątkową dumą. Jakimi zaletami możemy się pochwalić oprócz tego? Są to najczęściej:

  • wytwórczość w fabryce,
  • logistyka,
  • drużyna profesjonalistów,
  • rewolucyjne budowanie.

Dzięki realizacji w fabryce domy naszych nabywców odznaczają się najwyższą jakością. Dzięki temu jesteśmy w stanie również zyskać na oszczędności energii i kosztów. Jeżeli chodzi o przymiot logistyczny, to wszystkie przygotowane, przygotowane wcześniej elementy dostarczane są na plac budowy. Dlatego należy zaledwie kilka kursów pojazdów ciężarowych, a wszystkie potrzebne, gotowe fragmenty będziemy mieli już na miejscu. Dzięki naszemu doświadczonej ekipie specjalistów na prośbę klienta jesteśmy w stanie skręcić części na miejscu tak, żeby umożliwić terminowe i jak najprędsze zamknięcie budowy. Natomiast za pomocą inteligentnego procesu prefabrykacji z ciągłym nadzorem jakości firma Dennert sprawia, że budowanie staje się zupełnie przewidywalnym procesem.

Tekst został dodany przez właściciela strony internetowej stropy Wrocław.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *