Jeśli jesteś fanem nowoczesności i użyteczności, to z całą pewnością powinieneś obejrzeć ten artykuł i odwiedzić stronę https://www.dennert.pl/. Wprowadzamy genialne rozwiązania, które na pewno przypadną do gustu każdemu i posłużą na wiele lat. Wykonujemy firmę rodzinną w trzecim pokoleniu, co stanowi pewną renomę. Rocznie podejmujemy się ponad 4,5 tysiąca postępowań. Co jest naszymi najmocniejszymi plusami? Są to między innymi:

  • niezawodność,
  • solidność.

Przede wszystkim skupiamy się prefabrykowanymi domami i elementami betonowymi. Przede wszystkim jesteśmy w stanie pochwalić się odpowiednim i eksperckim wykonaniem stropów kanałowych rodzaju Teriva, Filigran, Zeranski. Nasza firma angażuje prawie pół tysiąca wykwalifikowanych pracowników, którzy usytuowani są na sześciu oddalonych od siebie terenach. Z uwagi na to my sugerujemy stropy Szczecin, stropy Wrocław oraz nie tylko.

Najprawdziwsza rodzinna działalność

Nasza firma dostępna pod adresem internetowym www.dennert.pl/ stanowi przeciętnej wielkości przedsiębiorstwo z wieloletnią, trzypokoleniową tradycją. Jako profesjonalni dostawcy materiałów przeznaczonych do błyskawicznego, energooszczędnego i innowacyjnego budowania, możemy zagwarantować naszym klientom najwyższą klasę, jak również nasze 80-letnie doświadczenie w zawodzie. Najpierw nasza firma stanowiła tylko hurtownię elementów budowlanych. Jednak później jej właściciele wymyślili sobie budowanie domów w sposób rychły i niedrogi. Tak zrodziła się zamysł inteligentnych, prefabrykowanych domów, do budowy, których stosowano wyłącznie bądź w większości ekologicznych artykułów. Dzięki temu nasza firma stała się znana nie tylko na obszarze Niemiec, jednak też na całym świecie. Staliśmy się innowatorem branży budowlanej. Prefabrykacja części budowanych i wstawiennictwo inwestorów budowlanych, to akurat nowatorskie pomysły firmy Dennert. Jeszcze przed 2000 r. obmyślono pomysł piwnicy prefabrykowanej, a potem poszerzono ofertę o masywne domy prefabrykowane. Tymczasem największą uznaniem chlubią się stropy kanałowe zwłaszcza ten typu Teriva lub Filigran. W 2010r. zostały one wyjątkowe przez niezależne jury za czołową innowację. Pokazuje to, że firma Dennert zawsze wybiega o krok na przód, jak również szuka coraz to nowszych i lepszych rozwiązań. To dzieje się oczywiście w siedzibie naszej firmy, jak i w reszcie naszych lokalizacjach, zważając na to ani stropy Wrocław, ani stropy Szczecin niczym od siebie nie odbiegają.

Nasza najodpowiedniejsza propozycja oraz najokazalsze zalety – strop Teriva

Nasza oferta jest bardzo obfita i każdy z całą pewnością wybierze sobie coś dla siebie ewentualnie cały pakiet, jaki pragnie zastosować w swoim domu, firmie. Szczególnie zajmujemy się np. schodami. Mamy jedną z największych fabryk schodów w Europie i możemy wykonać w sumie każdą koncepcję. Proponujemy błyskawiczny montaż, idealne wykończenie i skuteczna izolację akustyczną. Pochwalić jesteśmy w stanie się wodoszczelną piwnicą gatunku base. Jest ona błyskawiczna w montażu, bezpieczna i przede wszystkim ekonomiczna. Naturalnie do złożenia jej używa się prefabrykowane części, które łączone są bezspoinowo z zastosowaniem unikalnej techniki łączenia. Na stworzenie takiej piwnicy potrzebujemy wyłącznie sześciu godzin, przy wykorzystaniu suchych części budowlanych oraz wyciętych wcześniej otworów okiennych i drzwiowych. Najgłówniejszym pozytywem takiej piwnicy naturalnie oprócz niedługiego terminu wykonania jest niezwykle ogromna wodoszczelność. Natomiast naszym najszczególniejszym wyczynem jest inteligentny system stropowy. Kanały stropowe dostarczane są na miejsce budowy jako suche elementy, odpowiednio wcześniej przygotowane do zainstalowania. Są one mocno solidne, z uwagi na to nie jest niezbędne użycie podpór do ich instalacji. Wykorzystać tutaj możemy łączenia bezspoinowego, a zapewniają to opatentowane klamry DX zintegrowane ze stropem. Takie stropy są mocno innowacyjne i termoaktywne. Są one komponowane według indywidualnych spraw z zachowaniem szczegółowych wymiarów. Dlatego nasze kanały stropowe są naszą szczególną dumą. Jakimi atutami jesteśmy w stanie się pochwalić pomijając to? Są to głównie:

  • wytwórczość w fabryce,
  • logistyka,
  • team ekspertów,
  • nowomodne budowanie.

Dzięki fabrykacji w fabryce domy naszych nabywców wyróżniają się najwyższą klasą. Dzięki temu jesteśmy w stanie też zyskać na oszczędności energii i kosztów. Gdy chodzi o aspekt logistyczny, to wszystkie stworzone, gotowe przedtem części transportowane są na plac budowy. Ze względu na to trzeba wyłącznie kilka kursów pojazdów ciężarowych, a wszystkie konieczne, przyrządzone fragmenty będziemy mieli już na miejscu. Dzięki naszemu wykwalifikowanemu drużynie specjalistów na prośbę klienta jesteśmy w stanie zmontować fragmenty na miejscu tak, by umożliwić terminowe i jak najprędsze ukończenie budowy. Jednak za pomocą inteligentnego procesu prefabrykacji z ciągłym nadzorem jakości firma Dennert sprawia, że budowanie robi się całkiem przewidywalnym procesem.

Wpis został opublikowany przez zarządcę strony stropy Szczecin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *